Štěňata - Puppies

VRH "J"    *29.9.2016  

volní 2 trikolorní pejsci (Jordan, Jericho)

 a fenka (Judea)

Rodiče vrhu: Natalain Diamond of Bila Kaifa (import Rusko) a Florida Bila Kaífa

Celkem 5 štěňátek: pejsci - Jordan a Jericho (oba volní), fenky Jantra - žije v Anglii, Judea (volná), Jalna - zůstává doma

Rodokmen: www.smooth-collie.net/view.php?id=14063

Štěňátka odchováváme v domě se zahradou, v trvalém kontaktu s rodinou. Štěňátka jsou vždy dlouho dopředu plánována a věnujeme jim maximální možnou péči, dbáme na řádnou socializaci, navykáme je na běžné domácí ruchy a seznamujeme je se vším, co považujeme za důležité pro jejich správný rozvoj. Ve věku pěti týdnů je začínáme navykat na cestování v autě. Štěňátka budou geneticky testovaná, oftalmologicky vyšetřena očním specialistou, naočkována, několikrát odčervena, dostanou mezinárodní pet pas, čip a na cestu do nové rodiny výbavičku.

ODCHOVÁVÁME POUZE ŠTĚŇATA S FCI PRŮKAZEM PŮVODU

JORDAN Bila Kaífa - na prodej 

Jordy je pejsek do nepohody. Veselý kamarád, co Vás doprodoví až na kraj světa. Vyrostl z něj statný chlapík s příejmnou povahou. Zvládá všechny základní dovednosti štěnětě - umí nepozorovaně ukrást botu, vyhrabat díru těsně přede dveřmi, abyste si v ní mohli báječně zvrtnout kotník, profesionálně vybalí nákup během 5 vteřin, otevře si na toaletu aby mohl celý dům dekorovat toaletním papírem...a po vší té dřině si k vám spokojeně lehne na gauč, nastaví bříško a udělá to nejsladší štěně na světě.

CEA / PRA/ KAT neg v 8 týdnech

CEA DNA carrier, MDR1 +/-, DM N/N (po rodičích)


 

JERICHO Bila Kaífa - na prodej

Richie Rich je zkrátka poklad. Pejsek s mírnou náturou, spíš opatrný než vůdčí, ale jakmile zjistí, že je všechno ok, může se uvrtět k smrti. Richie by byl super parťákem na výlety, ideálně i k dalšímu pejskovi či fence. Richie bude spokojený v rodině, kde bude moci být uprostřed veškerého dění a dostane se mu časté pozornosti. Je to urostlý pes s krásnou hlavou, ale citlivou, jemnou náturou. Při výchově je nutné na to myslet.
CEA / PRA / KAT neg v 8 týdnech
CEA DNA non-carrier, MDR1 +/- , DM N/N (po rodičích)
 

JUDEA Bila Kaífa - na prodej

"Džejsí" je veverka na tryskový pohon. Chytrá jako delfín, ale je třeba mít trochu cit pro výcvik. Nic nedá úplně zadarmo, ale o to větší radost člověk má z pokroků. Džejsí už svůj domov měla, ale její první majitelé poněkud přecenili síly a Džej se po týdnu u nich vrátila s tím, že na tak velkého a živého pejska nebyli připraveni. Od té doby střídavě hledám Džejs nového vhodného majitele a zároveň koketuji s myšlenkou si ji nechat. Z počátku se mi jevila jako nezkrotný mustang, ale s pomocí skvělé výcvikářky Dáji Laníkové udělala neuvěřitelný pokrok. Každý den spolu trochu cvičíme a Džejs už umí několik triků. Ovšem není to "samocvičitelný" jedinec a hodila by se pro někoho, kdo už nějaké zkušenosti má. Pak z ní bude úžasná parťačka a třeba i dogdancingová či obedience naděje.

CEA / PRA/ KAT neg v 8 týdnech

CEA carrier, MDR1 +/+, DM N/N

 

 

 
OTEC - SIRE MATKA - DAM
Natalain Diamonf of Bila Kaifa "Derby"              
FLORIDA Bila Kaífa "Flo" 
 
 
CEA DNA non-carrier
MDR1 +/-
DM N/N
 
CEA DNA carrier
MDR1 +/-
DM N/N
pure for smooth 
CAC, CACS (Francie), CACIB, Klubový vítěz, 2x BOB Výborná, vítěz třídy, CAJC
Derby žije jako milovaný mamánek u mne doma. Je zcela nekonflitní až pacifistické povahy. Miluje štěňata a dokáže si s nimi hodiny hrát.
Derby je otcem několika vrhů v ČR i v zahraničí a jeho potomci už potvrdili Derbyho kvality jako plemeníka - několik šampionů, interšampion, pracovní pejsci, canisterapie.Máme z nich obrovskou radost.
Derby je také registrovaným dárcem krve - již 3x pomohl pejskům v kritické nouzi.
aktivní, veselá, jemná a extrémně mazlivá fenka, žije u své spolumajitelky Ing. Lenky Fránkové v chovatelské stanici LENELI. Lenka jí dopřává aktivní život v podobě frisbee, vyjížděk u koně a rekreačního canicrossu. Pro Lenčiny 3 děti je Flo výborná kamarádka a parťačka na blbinky (umí několik vtipných triků)